PicsArt - Photo Studio

PicsArt - Photo Studio

Tchnij życie w zdjęcia robione na telefonie

PicsArt - Photo Studio to znakomity program, dzięki któremu możesz tworzyć i odkrywać zdjęcia oraz dzielić się nimi z przyjaciółmi.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Mnóstwo efektów i filtrów
  • Bardzo prosta w obsłudze
  • Wiele opcji dzielenia się zdjęciami
  • Zintegrowana z Twitterem, Facebookiem, YouTube i innymi platformami

Wady

  • Okazjonalne opóźnienia podczas nakładania efektów
  • Przytłaczająca ilość filtrów i funkcji

Doskonały
9

PicsArt - Photo Studio to znakomity program, dzięki któremu możesz tworzyć i odkrywać zdjęcia oraz dzielić się nimi z przyjaciółmi.

Sporo narzędzi do edycji

Podobnie jak inne edytory zdjęć na Androida (VSCO Cam, Photoshop Express) PicsArt - Photo Studio daje możliwość personalizacji zdjęć wykonanych za pomocą telefonu.

Jednym z powodów, dla których aplikacja wytrzymuje silną konkurencję, jest duża liczba narzędzi do edycji twoich fotek. Zdjęcia możesz wykonywać zarówno za pomocą standardowej aplikacji aparatu w telefonie, jak również z poziomu PicsArt - Photo Studio.

Kiedy już zrobisz zdjęcie lub załadujesz wcześniej wykonane do aplikacji, otwiera się przed tobą morze możliwości edycyjnych. PicsArt - Photo Studio oferuje mnóstwo różnych efektów, które pomogą nadać twojemu zdjęciu odpowiedni nastrój. Możesz również dodawać do zdjęć cliparty oraz wiadomości tekstowe, korzystając z dużego wyboru czcionek i kolorów.

Aby nałożyć efekty na zdjęcia, wystarczy wybrać jeden z wielu zdefiniowanych filtrów, z których kilka można dodatkowo modyfikować. W PicsArt - Photo Studio znajdziesz również opcję tworzenia kolaży, dzięki której możesz komponować fantastyczne montaże.

By włączyć się w społeczność użytkowników PicsArt - Photo Studio, należy założyć konto na stronie PicsArt. Dzięki temu możesz prezentować swoje zdjęcia, a także oglądać oryginalne kreacje tworzone przez innych. Znajdziesz tu również opcję dzielenia się fotkami na portalach społecznościowych, takich jak Facebook, Tumblr, Dropbox czy Flickr.

Wymaga czasu i cierpliwości

Jedyny warty odnotowania problem dotyczący działania PicsArt - Photo Studio to okazjonalne opóźnienia podczas nakładania efektów. Niemniej ostatnie aktualizacje przyniosły znaczną poprawę w tej kwestii. Również samo poznanie wszystkich funkcji oferowanych przez aplikację to czasochłonny proces – wybór jest tak bogaty, że nie od razu odnajdziesz to, czego szukasz. Spójrz jednak na to z drugiej strony – program daje olbrzymie możliwości edycyjne!

Werdykt

PicsArt - Photo Studio to kompleksowa aplikacja do edycji zdjęć i dzielenia się nimi w sieci.

PicsArt - Photo Studio

Download

PicsArt - Photo Studio

Opinie użytkowników o PicsArt - Photo Studio